S.S.S

 • Kahve makineleriniz ve otomatlarınız para ödemeli ya da jetonlu, kartlı sistemle çalışır mı?

Jede 40 set üstü modeli dışındaki tüm kahve makinelerimize para ödeme mekanizması ya da akbil tarzı ödeme sistemleri takılabilmektedir.Bunun extra maliyeti ise 150eurodur.

 • Küçük işletmeler için özellikle önerdiğiniz Kahve makinesi hangisidir?

Ürün hijyeni ve kalitesi açısından önerdiğimiz Kahve makinesi Jede40 modelidir. İsveçten ithal edilen Nescafe ürün kartuşlarını kullandığı için,kahve vs.gibi kolay bozulan ürünlerin paketleri açıldıktan sonra bile makineyle temas etmediği için,ürünler haftalarca ilk günki tazelini korur.  Bu makine Türkiyede ikinci eline bile 5 yıl garanti verilen tek makine olup,mekanik çalışma prensibi sayesinde kolaya kolay arıza vermediği gibi bakım ve temziliğide çok kolaydır.

Kartuşlu ürünler,Nescafe Kartuşu ne demektir?
Kahve vs. gibi ürünlerin büyük yazıcı ya da fotokopi makinelerindeki toner kartuşlarına benzer  şekilde  gelmesidir.Örneğin bir Jede Nescafe kahve kartuşundan 170 bardağa kadar ürün  alınabilmektedir.Dolayısıyla tek kullanımlık nespresso kapsüllerine göre epeyce bir maliye avantajınız olmaktadır.

 • Kampanyanızdaki Jede40 model set üstü  Kahve makinesi bardağı otomatik veren dijital ve profesyonel bir makinemidir ?

Hayır,Jede40 modelleri aynı anda sizin seçtiğiniz dört çeşit ürünü verebilen en pratik,en ucuz  başlangıç çözümümüz olduğu için profesyonel kullanımlar için uygun değildir.

 • Kampanyadan yararlanıp Jede40 model kahve makinelerinden kullanmak için firmama almam için ürün alma taahüdünde bulunmam gerekli mi?

Makine kurulumunda 1 yıllık Sözleşme yapmaktayız Jede 40 model makinler için aylık tüketiminizin 100TL’nin altında olmaması ve ilk iki aylık bedelin makine kurulumunda peşin almaktayız.Fakat  bu iki ay içinde ne zaman isterseniz memnun kalmazsanız sözleşmeyi iptal etme hakkınız vardır.

 • İstanbul dışından Kampanyadan yararlanmak istiyorum ve aylık ödeme yapmak istemiyorum,mümkünmüdür?

Evet,mümkün.Istanbul dışından  kampanyaya katılan müşterilermiz sipariş  anında kargo içinde 200TL depozito&teminat bedeli yatırarak ve 1 koli ürün alarak süresiz olarak ve kira ödemeden kampanyamızdan  yaralanırlar.

 • Otomat sektörüne  girmek istiyorum,ne yapmam lazım ?

Pek çok kişi geleceğin sektörü olan Vending otomatları operatörlüğüne bir şekilde girmek istemektedir.Ve firmamızı danışmak için aramaktadır.
Fakat bu iş için öncelikle otomat parkuru yatırımı için ciddi bir başlangıç sermayesi
Sonrasında bu otomatları işletecek teknik bilgi ve donanım
7 Gün 24 saat servis&bakım&dolum&temizlik için araç ve özverili mesai gerekmektedir.
En son olarak ta otomatları işleteceğiniz hareketli noktalarla yer anlaşmalarının yapılması gerekmektedir.Firmamız Sadece yer anlaşmalarını yaparak,emek ve para yatırmadan bu işten kazanç elde etmek isteyen şahıslara pirim ya da komisyon tarzı bir ödeme kesinlikle yapmamaktadır.

 • Otomat kiralayarak işletmecilik yapmak mümkün müdür?

Yüklü  sarf malzeme alarak ya da aylık kira ücretleri  ödeyerek kiralama yapmanız İstanbul için  mümkün,yalnızca ilk yılın kiralama ya da ürün bedellerini kredi kartıyla peşin olarak ödemeniz  ve  makinelerin çalıştırılacağı yer sözleşmelerinin firmamızca yapılması gerekmektedir.Zira kiralama süresi bittiğinde bu otomatların mülkiyeti firmamıza ait olduğu için konulduğu yerden ancak tarafımızca iade alınabilecektir.

 • Firmanız Neskafe makine ve otomatlarını satmaya yetkilimidir?

Evet Firmamız Nestle Türkiye’nin de kullandığı Zanussi Necta Markasının tüm otomatlarını satmaya yetiklidir.

 • Toptan ürün satışınız varmıdır?

Evet,Çuval yada Koli bazında  Kahve grubu ürün satışımız vardır.Teklif isteyebilirsiniz.

 • Jede Nescafe dışında ürün satışınız Varmıdır ?

Üreticisi olduğumuz sıcak içecek çeşitleri başta  olmak üzere Nescafenin Jede İsveç tesislerinde üretilen ve Türkiye’deki market kanallarında satışı olmayan tüm zengin ve kaliteli  ürün çeşitlerini Avrupa tüketicisiyle aynı anda sizlerin beğenisine sunuyoruz.Ayrıca  Çekirdek kahve  grubunda İsveç ve  İtalya’nın sevilen markalarını,hatta Dünya Jet setinin de içtiği sertifikalı gurme kahve çeşitlerini de firmamıza sipariş verebilirsiniz.

 • Çekirdek  kahve,ya da Demleme çay yapabilen kahve otomatı varmıdır?

Elbette var fakat her ikisini birden aynı anda yapan tek bir otomat yoktur.

Çekirdek kahve grubu için  özellikle İtalyan Lavazzanın otomat parteneri olan Saeoco Markasının yarı otomatik yani bardağı kendi vermeyen modellerini tercih etmenizi öneriyoruz.Bu otomatların ikinci eline tek 2yıl garanti verilen makineler olduğunu bilmeniz bile seçim için yeterli bir sebeptir.
Demleme çay için ise Özellikle Necta Markasının en çok tutulan modeli olan Brio250 modellerinin tam otomatik yani bardağıda kendisi veren modellerden seçmenizi tavsiye ederiz.

Kahve Makinesi Kiralama

İstanbul içinde faaliyet gösteren Kamu kuruluşları, Kurumsal firmalar, Kobiler, okullar, hastaneler, dershaneler, ofis ya da mağazalar için aylık kahve alımı karşılığında bedelsiz kahve makinesi kiralama kampanyamızdan bir telefonla faydalanabilirsiniz. Sıcak içecek ihtiyaçlarınızda kiralama ücreti olmaksızın kullanacağınız sıcak içecek otomatı ihtiyaçlarınız için fırsat Kahve makineleri kampanyamızı kaçırmayın! Aslında kira ücretinin olmadığı bir kiralama, sadece kahve makinesinden aldığınız ürünün bedelini ödeyerek çaycı olarak işe alacağınız işçinin işini daha kısa sürede hijyenik olarak yapan bu kahve makineleri, yedi gün yirmi dört saat çalışarak sizden ne izin talep eder ne sigorta ne zam ne de ikramiye. Aylık kaç bardak çay kahve tükettiğiniz makinelerin dijital ve mekanik sayaçlarınca hesaplanıp firmanıza aylık olarak fatura edilerek giderden düşmeniz sağlanır. Üstelik kiraladığınız kahve makinası bozulduğunda size masraf çıkartmaz, zira teknik servisi ücretsiz olarak firmamızca verilir. Kahve makinesi için para bağlamanız ve ekonomik ömrü sonunda yenileme için daha önce ayırdığınız amortismandan fon koymanıza gerek kalmaz. Bozulan ya da eskiyen kahve makinasının yerine yenisi yine ücretsiz olarak tarafımızdan getirilip firmanıza kurulur. Bütün bu bedelsiz kiralama hizmetler i için yapmanız gereken aylık belirli bir kahve alımını tahüt etmeniz. Zira sadece ufakta olsa belirli kotalar halinde kahve alımı karşılığında kahve makinesi kiralaması yapabiliyoruz. Sadece içtiğiniz çay kahve için bir bedel ödersiniz sizden extra başka hiçbir bedel talep edilmez. Her türlü sıcak içecek ihtiyacınızı karşılayacak kahve makinalarını kiralamak için doğrudan kahve makinesinin kurulacağı işyerinin yetkili olmanız gerekiyor zira aracılar, şahıslar ya da komisyoncularla hiçbir şekilde çalışmamaktayız. Kahve otomatlarından hizmet amaçlı değil de gelir amaçlı yararlanmak istiyorsanız, otomatınızı ikinci el de olsa satın almanızı öneriyoruz. Zira kiralama kampanyamız sadece belirli bir personel sayısının üzerinde çalışanı olan kurumsal firmalar ya da kamu kuruluşları için olup otomat kiralama kampanyalarımız bireysel girişimciler için geçerli değildir. ..